Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Jacob Black'ın ve Sam Uley'in Ekibi

  Paylaş
  avatar
  bbuussrraa
  Moderator
  Moderator

  Yay Horoz

  Mesaj Sayısı : 456
  Kayıt tarihi : 27/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 08/12/93
  Nerden : İzmir
  İş/Hobiler : Öğrenci
  Lakap : VesTa*

  Konu İkonu Jacob Black'ın ve Sam Uley'in Ekibi

  Mesaj tarafından bbuussrraa Bir Paz Ekim 04, 2009 2:08 am


  Jacob’un Ekibi
  Şimdi de sırada Jacob Black ve onun kurt adam ekibi var.Bakalım bu ekibin özellikleri neymiş?
  Jacob Black
  Quileute kabilesinin bir mensubu.”Twilight”ta kendisini tabıdığımızda 15 yaşında.”New Moon” ve ”Eclipse”de ise 16.Ne zaman ki 16 yaşına geliyor.O zaman kurt adama dönüşüyor.Peki mühürlene mühürlene kime mühürleniyor?-spoiler-Bella ve Edward’ın kızı reneesme’ye.önceleri Bella’ya aşık olduğunu düşündüğümüz jacob,böyle bir çılgınlıkla bizi şaşırtıyor elbet.Başına buyruk biriolduğunu daha ilk kurt adam oluşu dönemlerindeanlıyoruz zaten.Kurt adam olduklarını Bella’ya söylemesi,Bella’dan dolayı wampirlerle yakınlaşmak durumunda olması (her ne kadar bu durumdan hoşlanmasada)ve en sonunda da kendi ekibin kurması ki bunu sebebi Bella’nın bebeği(yani reneesme)oldukça heycan verici.
  Embry Call
  Jacob’la beraber olmayı seçen bir diğer kurt adam Embry.Bella’ya wampirlerle takıldığı için”wampir kız”diyor.Jacob’dan hemen önce değişime uğrayan Embry,Jacob ile çok iyi arkadaş olmasına rağmen o değişene kadar durumu ona anlatamadığında araları bozuluyor.Ancak Jacob da değişince araları yine eskisi gibi oluyor.
  Leah Clearwater
  Seth’in ablası ve Sam Uley’in eski kız arkadaşı.En büyük özelliği ise Quileute kabilesindeki bilinen tek dişi kurt olması.Her ne kadar Jacob ile çok iyi anlaşamasa da;biraz Sam’a olan kırgınlığından biraz da kardeşi Seat’in yanında olmak istediğinden Jacob’ın ekibine katılıyor.Ama sonrasında Jacob’la da araları iyi oluyor.
  Quil Atera
  Kurt adam olmayı en çok seven kişi.Sam’in eşi Emily’nin iki yaşındaki yeğeni Claire’e mühürlenmiş durumda.Ancak “Breaking Dawn”ın sonunda Jacob’ın ekibinden ayrılıyor.
  Seat Clearwater
  Seth’in en büyük özelliği diğer bütün kurt adamların aksine wampirlerle çok iyi arkadaş olmaso.Hatta son kitap”Breaking Dawn”da Seat ve Edward bayağı kanka oluyorlar.Ve Seat her daim Bella’yı korumaya çalışıyor.


  En son bbuussrraa tarafından Paz Ekim 04, 2009 2:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


  _________________


  avatar
  bbuussrraa
  Moderator
  Moderator

  Yay Horoz

  Mesaj Sayısı : 456
  Kayıt tarihi : 27/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 08/12/93
  Nerden : İzmir
  İş/Hobiler : Öğrenci
  Lakap : VesTa*

  Konu İkonu Geri: Jacob Black'ın ve Sam Uley'in Ekibi

  Mesaj tarafından bbuussrraa Bir Paz Ekim 04, 2009 2:09 am


  Sam Uley Ve Ekibi
  “Twilight”serisinin kilit karakteri arasında olanı kurt adamlardan sam uley’i ve kurt adam ekibini araştırdık.
  Sam Uley
  Sam Uley kurt adamlarda aşk mevzuları bildiğimiz üzere garip.Kendisi önce Leah Clearwater ile bir ilişki yaşıyor ancak ardından Leah’nın kuzeni Emily’e mühürleniyor.Cullen’lardan bekli de en az hoşlananı Sam.Hatta Bella’nın,Cullen’lar ile görüştüğünü öğrendiğinde Jacob’dan bella’yı uyarmasını istiyor.Hatta öyle bir şey ki,Bella’nın Edward’dan çocuğu olacağı sırada bebeğin öldürülmesi gerektiğini düşünüyor.Ama sonrasında buzlar eriyor.Nasıl mı okumanız lazım
  Fiziksel Özellikleri
  Siyah tüylere sahip bir kurt.Koskocaman hatta neredeyse bir at boyunda ama oldukça sessiz ve çok daha kaslı.
  Paul
  Sam’ın ekibinde üçünçü olarak katılan kişi.Ekibin en çok sinirlenen üyeside o.Hatta jacob’un Bella’ya kurt adam olduklarını söylediğini öğrendiğinde çok sinirleniyor ve kurt adana dönüşerek Bella’ya saldırmaya çalışıyor.O Black’in kardeşi Rachel’a mühürlenmiş durumda.
  Fiziksel Özellikleri
  Koyu gümüş rengi tüyleri var.Kurt adana dönüştüğünde normal boyutunun neredeyse beş katına çıkıyor.
  Jared
  Victoria ile ileride ki dönemlerde gerçeklerşecek olan svşta Cullen’ların tarafında yer alıyor.Kurt adama dönüşmeden önce dikkatini bile çekmeyen sınıf arkadaşı Kim’e mühürleniyor.Şanslı ki o daha Kim’ile ilgilenmeden önce Kim zaten ona abayı yakmış.Aynı zamanda Sam’den sonra kurt adama dönüşen ikinci kişi.
  Fiziksel Özellikleri
  Kahverengi kısa,ince tüyleri var.Çok hızlı büyüyor oldukça hızlı.
  Colın ve Brady
  İkisi de Sam’ın ekibinden en küçük üyesi.Henüz 13 yaşındadır.Brady ilk olarak’New Moon’da şekil değiştiriyor.’Eclipse’de Victoria ile gerçekleşecek olan savaşta da ‘Koruyucu’ olarak görev alıyor.Colin ise ilk olarak ‘Eclipse’de karşımıza çıkıyor,o da Victoria’ya karşı gerçekleşen savaşta Brady gibi koruyucu olarak yer alıyor.’Breaking Dawn’da ise Volturi’ye karşı yer alıyor.


  _________________   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 8:37 pm