Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Twilight’ta kim kimi ısırdı?

  Paylaş
  avatar
  bbuussrraa
  Moderator
  Moderator

  Yay Horoz

  Mesaj Sayısı : 456
  Kayıt tarihi : 27/06/09
  Yaş : 24
  Doğum tarihi : 08/12/93
  Nerden : İzmir
  İş/Hobiler : Öğrenci
  Lakap : VesTa*

  Konu İkonu Twilight’ta kim kimi ısırdı?

  Mesaj tarafından bbuussrraa Bir Cuma Eyl. 25, 2009 1:06 am

  Dr. Carlisle Cullen
  1640 yılında Londra'da doğan Carlisle annesini doğum esnasında kaybetti. Onu büyüten babası ise vampirlere, cadılara ve kurt adamlara inanan ve onları yakalamaya çalışan birisiydi. Bu yakalama eylemlerinden birinde Carlisle de bulunuyordu ve bir vampiri yakalamaya çalıştığı sırada ısırıldı. İnsan kanı içmemek için kendini öldürmeye çalıştı ama bir türlü beceremedi. Bir gün çok susadığında hayvan kanıyla da bu isteğini giderebildiğini keşfetti. O zamandan 1900li yıllara kadar hiçbir insanı ısırmadı, ta ki Edward'a kadar...

  Edward Cullen
  Sene 1918, Edward 17 yaşında ve İspanyol gribinden ölmek üzere. Hastanede genç bir doktor var, Carlisle Cullen. Edward'ın annesi de ölmek üzereyken son arzu olarak Edward'ın kurtarılmasını istedi ve Dr. Carlisle bunun üzerine Edward'ı vampire dönüştürdü.

  Rosalie Hale
  1915'te New York'ta doğan Rosalie'nin tek hayali bir eş ve bir çocuktu. Babasının çalıştığı bankanın sahibi ile evlenen Rosalie bir gece sokakta yürürken kocasını sarhoş bir halde arkadaşlarıyla buldu. Arkadaşları ve kocası kendisine tecavüz ettiler ve dövdüler. O sırada oraya gelen Dr. Carlisle, Edward ve Esme Cullen Rosalie'yi kurtarmaya çalıştı, beceremediler ve Carlisle onu da Edward gibi vampire dönüştürdü.

  Jasper Hale
  Askerlik yaptığı esnada Maria isimli bir kadın tarafından ısırılarak vampire dönüştü.

  Alice Cullen
  Önsezilerinden dolayı akıl hastanesinde yatarken orada çalışan yaşlı bir vampir tarafından dönüştürüldü.

  Esme Cullen
  İntihara teşebbüs edip ölmek üzereyken, bu teşebbüs Dr. Carlisle Cullen tarafından önlendi ve gene kendisi tarafından vampire dönüştürüldü.

  Emmett Cullen
  Emmett 1935 yılında dağa tırmanışı sırasında bir ayı tarafından ısırıldı. Kendisinden iki sene önce vampire dönüştürülen Rosalie. Emmett'i buldu ve Dr. Carlisle'in yanına götürdü. Carlisle onu da bir vampire dönüştürdü.  _________________


  avatar
  BittersweeT
  Administrator_Kurucu
  Administrator_Kurucu

  Koç Maymun

  Mesaj Sayısı : 290
  Kayıt tarihi : 11/04/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 10/04/92
  Nerden : İstanbul
  İş/Hobiler : Öğrenci
  Lakap : Hilary

  Konu İkonu Geri: Twilight’ta kim kimi ısırdı?

  Mesaj tarafından BittersweeT Bir Paz Kas. 01, 2009 6:53 am

  2.kez aynı konu açılmış !


  _________________   Forum Saati Ptsi Mayıs 21, 2018 8:35 pm