Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  taylor ile bir röportaj..

  Paylaş
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu taylor ile bir röportaj..

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Çarş. Eyl. 02, 2009 10:23 pm

  Binlerce genç bu filmin beklentisiyle Twilight fan sitelerine akıyor. Bu gençlerin büyük kısmı, filmin çelişkili karakteri Jacob Black rolünde kamera karşısına geçen Taylor Lautner’dan söz ediyor. Taylor Lautner filmde, kimliğini sır perdesinin arkasına gizlemeye çalışan bir kurt adamı oynuyor.

  Jacob, çok ilginç bir karakter. İlk filmin senaryosunda Stephenie Meyer’in bu karakteri tanımlama şeklini çok sevmiştim. Jacob, bir Amerikan yerlisi. Anlaşması kolay, dost canlısı birisi. Ancak birkaç saniye içerisinde kurt adama dönüşebilmekte. Bu değişimi çok ilginç buluyorum. Mutlu ve neşeli bir çocuk ruhuna sahipken bir anda kurt adam yönü ortaya çıkıyor. O andan itibaren öfkesini kontrol etmeye çalışsa da şiddet isteği ön plana çıkıyor.

  Şiddet senin zaten alışkın olduğunuz bir şey... Henüz 10 yaşındayken ilk ekran deneyiminizde “Shadow Fury” adlı filmde klonlanmış bir ninjayı oynamıştın. Ergenlik yıllarında “Sharkboy and Lavagirl” adlı filmde keskin dişlerin ve süper güçlerin vardı.

  Evet, aslında şiddete dayalı filmlerde oynamak oyunculuğunuzu gösterebilmek açısından iyi bir şey. Bu tarz filmlerde oynayabildiğinizde, birçok filmde de oynayabileceğinizi gösteriyorsunuz aslında.

  Ardından “Cheaper By the Dozen 2” adlı filmde Steve Martin’in yanında komedi yeteneğini gösterdin.

  İlk komedi deneyimimdi ama oldukça eğlenceliydi. Aslında yapabileceğimi düşünmüyordum ama sonuç kesinlikle umduğumdan çok daha mükemmel oldu.

  Twilight'ta punk saç yok ama bu filmde de ergenlik çağındaki gençlerin öfkesi ve kızgınlığının portresini çiziyorsun. Uzun saçlı olmak nasıl bir şey?

  Daha önce hiç saç uzatmadığım için ilginç bir deneyim oldu. İlk başta sinir bozucu geldi. Hemen gidip kestirmek istedim ama kısa sürede alıştım. Tam konuşurken ağzımı kapatıyor olmaları sinir bozucuydu. Düşünebilir misiniz, tam repliklerimi söylerken saçlarım ağzımı kapatıveriyor.

  Twilight'tan beklentiler giderek yükseliyor. Özellikle de genç ve sağlam oyuncu kadrosundan dolayı.

  Twilight serisinin her bölümünde romantizm, aksiyon-macera, korku, gerilim, kısacası izleyicinin istediği her şey vardı. Milyonlarca izleyiciye bu derece cazip gelmesinin temelinde tek filmde her şeyden bir karışım olmasıdır diye düşünüyorum. Bu harika karışımı büyük ekranda izlemek de seyirciler için harika bir deneyim olsa gerek.

  Taylor Lautner, saçındaki ekstra parçayla kötü maceralar yaşamış.

  Taylor Teen Magazin e; "İlk kez peruk takacağımı duyduğumda çok heyecanlanmıştım." dedi.
  "Aynen,harika daha önce hiç peruk takmamıştım, görüntümü değiştirmek çok eğlenceli olacak modundaydım."
  "Ama sonra, filmin ilk çekim gününde ondan bıktım. Çok kaşıntı yapıyordu, durmadan yüzüme geliyordu. Öğle yemeğini yerken ağzıma yüzüme bulaşıyordu. Film çekildiği zaman konuşurken bile ağzıma giriyordu ıyy.. Perukla tam bir macera yaşadım."
  Taylor'ı New Moon'da çok peruk takar olarak görmeyeceğiz.
  Taylor: "Güzel haberler ise, Jacob kurtadama dönüştüğünde saçlarını kesecek ve normal saçı olacak."

  * Liseyi erken bitirme sınavı oldun ve simdiden üniversite derslerini alıyorsun, fakat mezuniyet balona gitmen gerekti mi?
  Gittim! Okulumda, son sınıflar ve alt sınıflar ikisi de baloya gidiyor. Bu gerçekten eğlenceliydi. Nerede yaptığımızı unuttum, L.A.'de birkaç sanat müzesinin orda bir yerdi. Gerçekten çok fazla eğlence vardı. Uzun bir gece oldu. Sanırım sabah 12 yada 1 gibi bitti.

  * Kimi götürdün?
  Okuldan bir dostumu aldım.

  * Bir erkek olarak, balo hakkında heyecanlı hissettin mi ya da gerçekten önemsemedin mi herhalükarda eğer gittiysen?
  Hayır, heyecanlıydım, gerçekten heyecanlıydım. Daima izlediğin balolar filmlerde vuku buluyor ve sonra şöyle diyorsun "Oh, vay canına balodayım!". Bu harika bir deneyimdi. Fakat, evet okulda yapabildiğim kadar uzun kalmaya çalıştım.Tüm yaşamım boyunca devlet okuluna gittim, ta ki bu yıla kadar. NBC'de bir tv showu yapıyorum, bundan dolayı okulu çok fazla kaçıracaktım. Bu yüzden liseyi erken bitirme sınavlarına girdim ve şimdi üniversitedeyim.

  * Bu harika!
  Bir parça korkutucu. 10 kredi alıyorum yani anlayacağın, iki yıllık derecem muhtemelen benden 4 yıl alacak, fakat bunu yapıyorum.

  * Dans eder misin?
  Tabi ki, deniyorum.

  * Sana mezuniyet balonu hatırlatan bir şarkı var mı?
  Bence balodayken calmaya devam eden en büyük şarkı Kanye West'in Stronger'ıydı.


  _________________  avatar
  bbuussrraa
  Moderator
  Moderator

  Yay Horoz

  Mesaj Sayısı : 456
  Kayıt tarihi : 27/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 08/12/93
  Nerden : İzmir
  İş/Hobiler : Öğrenci
  Lakap : VesTa*

  Konu İkonu Geri: taylor ile bir röportaj..

  Mesaj tarafından bbuussrraa Bir Perş. Eyl. 03, 2009 3:40 am

  pouf spr tşkrler
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: taylor ile bir röportaj..

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Perş. Eyl. 10, 2009 4:40 pm

  rica edrm


  _________________
   Forum Saati Paz Ocak 20, 2019 8:46 pm