Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!

  Paylaş
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Yeni Ay Tanıtım Turları Başlıyor!

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Çarş. Eyl. 02, 2009 9:36 pm

  Önümüzdeki günlerde Alacakaranlık yıldızları Robert Pattinson, Kristen Stewart, Taylor Lautner ve ekibin geri kalanı hayranlarıyla daha bir yakınlaşacaklar.
  Star Trek’in bu konuda çığır açan başarısının ardından, Alacakaranlık filmlerinin yapımcısı Summit Entertainment, film serisinin gösterimlerine paralel olarak düzenlenecek ve önümüzdeki üç yıla yayılacak Alacakaranlık kongreleri serisine başlamayı planlıyor.
  İlk kongre New York’un dışındaki Hilton Parsippany otelinde, 28 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.
  Bunu Chicago, Miami, Seattle, Nashville, San Francisco, Atlanta, Los Angeles, Charlotte, Minneapolis, Phoenix, Boston, Toronto ve Portland’da düzenlenecek haftasonu kongreleri takip edecek.
  Ayrıntılara www.twilightconvention.com adresinden ulaşabilirsiniz.
  Hollywood Reporter’ın verdiği bilgiye göre Summit Entertainment sözkonusu Alacakaranlık Hayran kongrelerinin düzenlenmesi için Creation Entertainment ile birlikte çalışacak.
  Kongreler, Star Trek hayranlığını 40 yılı aşkın bir süredir canlı tutmayı başaran ve bu konuda bir hayli başarılı olmuş olan kongrelere benzer biçimde düzenlenecek.
  Kongrelerde Alacakaranlık ünlüleri sahneye çıkacak, filmden daha önce gösterilmemiş bölümler yayınlanacak, paneller, müzik dinletileri, kostüm yarışmaları düzenlenecek, imza alma ve fotoğraf çektirme imkanları olacak.
  twilightlexicon.com ve twilightmoms.com, sitelerinin de dahil olduğu “Alacakaranlık” hayran siteleri da bu etkinliklerde özel sunumlar yapacaklar.
  Stephenie Meyer’in çok satan kitabı Alacakaranlık Serisi: Yeni Ay’dan uyarlanan ikinci film Kuzey Amerika’da 20 Kasım’da gösterime girecek.


  _________________
   Forum Saati Paz Haz. 24, 2018 3:21 pm