Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  MEKSİKALI ENTREVİSTA DERGİSİNİN ROBERT PATTİNSON RÖPORTAJI

  Paylaş
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu MEKSİKALI ENTREVİSTA DERGİSİNİN ROBERT PATTİNSON RÖPORTAJI

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Ptsi Tem. 27, 2009 11:34 pm

  Edward Cullen’in Arkasındaki Adam Kim?

  Robert Pattinson’ın, çılgınca bir hayran kalabalığıyla karşı karşıya kaldığı Meksika deneyiminden sonra kendisiyle, aktörün gerçek yaşamı ve düşünceleri hakkında konuştuk. Þehrin dört bir tarafındaki genç kızlar ve kadınlar, niçin bu kana susamış genç vampirin peşinden geliyorlar? 22 yaşındaki İngiliz aktörü, Mi TRL’e (MTV Latino’nun TRL’i) katılmadan önce, soyunma odasında yakaladık. Kargaşada genç aktöre biraz yanaştık ve Robert’la, kadınların kendisine olan bu ilgisi, 4 Kasım’daki seçimlerle ilgili düşünceleri ve rol arkadaşlarıyla ilişkileri üzerine konuştuk

  - Edward Cullen rolünü alana kadar Twilight kitapları hakkında bilgin var mıydı?
  Aslında yoktu. Demek istediğim, bu zamana kadar İngiltere’de yaşadım ve oradan, fanatikliğin bu boyutunu fazla fark edemiyorsunuz. Açıkçası, ben dünyada kitap okumaya düşkün bu kadar geniş bir genç kesim olduğunun bile farkında değildim. (Gülüyor)

  - Yani bu rolle beraber, bir de hayran kitlesi kazanacağın hakkında hiçbir fikrin yok muydu?
  Kesinlikle yoktu. Üstelik her hafta biraz daha genişliyorlar. Örneğin, Time Square’da ne olduğuna bakın. Neden olduğunu hala kavramakta güçlük çekiyorum. (Gülüyor.) İnsanlar bana dokunabilmek için birbirlerine saldırıyorlardı. Bundan dört ay önce, bunun olacağını söyleselerdi, sadece bunun delilik olduğunu söylerdim.

  - Harry Potter’daki Cedric Diggory rolünden sonra Edward Cullen rolünü almanın tepkilere yol açtığını biliyoruz. O anda bu rol için yeterince iyi olduğunu düşünüyor muydun?
  Bu rol için yeterince iyi olup olmadığımı bilmiyordum. Aslında hala bilmiyorum. Bunu zaman gösterecek. Hikayeyi sevdim, Kristen ve Catherine Hardewicke’i sevdim. Ve “Neden olmasın?” dedim. Aslında tepkiler biraz rahatsız etmişti ama şimdi komik geliyor.

  - Twilight, Harry Potter’dan biraz daha farklı bir fenomen. Harry Potter’a göre, cinsel gerilimin daha fazla olduğu oldukça açık. Milyonlarca yetişkin kadının sana karşı olan duyguları ve hayranlığı sana ne hissettiriyor?
  Bu garip çünkü onlar bana değil karaktere, yani Edward’a aşıklar. Onlar benim konuşmamı ya da bir şeyler yapmamı istemiyorlar. Bu tam olarak, “Sadece burada dur ve senin Edward Cullen olduğunu hayal edeyim.” tarzı garip bir durum. Ama aslında Harry Potter’da da bir miktar cinsel gerilim söz konusuydu. (Gülüyor) Sadece biraz daha üstü kapalıydı.

  - Twilight’ın hikayesine gelirsek, kitapta Edward ve Bella arasında kuvvetli bir romantizm söz konusu. Gerçek hayatta sen ve Kristen arasındaki kimya nasıldı? Onunla bu işi yapmak kolay mıydı?
  Hemen hemen tüm sahnelerde Kristen ile çok fazla yakın temas içerisindeydik. Bu yüzden ilk başlarda biraz gergindim. O da öyleydi. Çekilen her tek kişilik sahne, bizim için birer rahatlama anı gibiydi. (Gülüyor) Bu garip bir durum. Oynaması oldukça zordu. Ama biz bu konuyla ilgili, etrafımızdakilerin söylediği bir sürü şeyle doluyduk. Ayıca Kristen’ın bu konuyla ilgili benimle yaptığı konuşmalar ve aramızda kurduğu güçlü bağın da oldukça yardımı oldu.

  - Yani çekimler başladıktan kısa bir süre sonra bu duruma alıştınız.
  Evet, sanırım öyle oldu.

  - Sette yaşanan, anlatmak istediğin garip bir anın var mı?
  Biraz düşüneyim. Benim, minibüsü durdurduğum sahneyle ilgili bir anı var. Bu sahne, benim hünerlerimi gösterdiğim ilk sahneydi. Ellerimi doğru yere koyamadım, ya da ona benzer bir şey oldu. Kristen’i korumak için tutuyordum. Minibüs parmaklarıma çarptı ve Kristen’ı iki aracın arasına sıkıştırdım. (Gülüyor.) Tabii hemen çekimi durdurdular. Kristen’ı sertçe yere bıraktım ve sanırım kuyruk sokumu kemiğini incitti. En kötüsü, ben onun olayın üzerine güldüğünü zannederken onun ağlamasıydı. Ağladığını fark edememiştim.

  - Twilight soundtrackinde sana ait iki şarkı var. Bu nasıl oldu?
  Aslında o şarkılar soundtrack için yapılmamıştı. İki şarkıyı da neredeyse bir yıl önce yapmıştım. Catherine onları duydu ve soundtrackte kullanmaya karar verdi. Bunun ilginç olacağını düşünüyordu. Açıkçası filmdeki montajdan sonra, kullanılan sahnelerle bu kadar uyum sağlamaları benim için büyük sürpriz oldu.

  - Bir müzisyen olarak müziğini nasıl tanımlıyorsun?
  Bilmiyorum. Biraz blues tarzına yakın bir şeyler yapmaya çalışıyorum sanırım. Gerçekten tam olarak tarzımı nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum.

  - Wu-Tang dinlediğini biliyorum. Müzik konusunda seni etkileyen başka kimler var?
  Aslında, Wu-Tang’ın, müziğimi etkilediğini pek söyleyemem. (Gülüyor.) Van Morrison’ı çok fazla dinliyorum. Van Morrison ve John Lee gibi şarkıcıların yani blues sanatçılarının müziğimi etkilediğini söyleyebilirim.

  - Twilight karmaşası bittiğinde yapmayı düşündüğün kişisel planların var mı?
  Umarım hemen diğer filme geçeriz. Þu sıralar bir çeşit çalışma modundayım ve bu dönemde başka bir şey yapmak istemiyorum. Umarım istediğim gibi olur.

  - Ara vermek yok mu?
  Hayır. Sanırım önümüzdeki 5 yıl ara vermeyeceğim. (Gülüyor) Ayrıca tatile ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.

  - Bir Amerikan vatandaşı değilsin, değil mi? 4 Kasım’daki seçimler ile ilgili düşüncelerin neler?
  Hayır, bir Amerikan vatandaşı değilim. Ama oy kullanabilmeyi diliyordum. O kadar uzun zamandır Amerika’dayım ki, Amerikan vatandaşı olmadığımı unutuyorum. Hatta birkaç gün önce “Oy kullanmak için nereye gidiyoruz?” diye sordum. (Gülüyor)


  _________________

  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: MEKSİKALI ENTREVİSTA DERGİSİNİN ROBERT PATTİNSON RÖPORTAJI

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Salı Ağus. 11, 2009 5:35 pm

  p.içn saol cnm =)


  _________________  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: MEKSİKALI ENTREVİSTA DERGİSİNİN ROBERT PATTİNSON RÖPORTAJI

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Perş. Ağus. 13, 2009 4:03 pm

  ö.d janım


  _________________


   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 9:07 am