Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Jacob Black Olmak 5...

  Paylaş
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Jacob Black Olmak 5...

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir C.tesi Haz. 13, 2009 12:42 am

  Hayat öncekinden daha karanlıktır. Diğerleri Alice Cullen gittiği için rahatlamıştır, Bella’yı yanında götürmüş olsun ya da olmasın. Hislerini senden saklamaya çalışırlar; ama tabii ki kurt sürüsünde sır yoktur. Sam devriyelerini dikkatle genişletir ve Bella’nın istediği gibi Charlie’ye fazladan dikkat edersin.
  Kırmızı kafayı keşfedişin böyle olur. Sürü yavaşça çemberi daraltır, onun Forks’a biraz yaklaşmasına izin verir… Ancak aniden döner ve kaçar. Onu kovalarsınız; ama siyah saçlı vampirden daha düzenbaz ve hızlıdır. Ani uçuşu sizi hazırlıksız yakalar – yaklaştığınıza dair ona hiçbir işaret vermemişsinizdir. Olaydan sonra Sam ne olduğunu çözer. Yolu Alice Cullen tarafından bırakılan bir izle kesişmiştir. Bu onu panikletmeye yetmiş gibi gözükmektedir. Bu en azından Cullen’ların arkadaşı olmadığını kesinleştirir.
  Charlie panik içindedir doğal olarak. Seni sorgulamak, Bella’yı bulmasına yardımcı olacak bir şey bilip bilmediğini görmek için La Push’a gelir. Ona Cullenlarla ilgili her şeyi söyleyebilmeyi dilersin; ama kendi sırlarını ele veremezsin ve bu ona ne yarar sağlayacaktır ki? Hiçbiriniz şimdi Bella’yı kurtaramayacaksınızdır.
  Bella canlı olarak geri döndüğünde Forks’tan laf yayılır. Charlie Billy’yi anında aramaz – belli ki çok sinirlidir – o yüzden ilk olarak Leah Clearwater’dan duyarsın. Charlie annesine yapacağı bir ziyareti iptal etmiştir; Bella’yı yalnız bırakmak istememektedir, çünkü başı çok büyük beladadır. İyi olduğu için çok rahatlamışsındır ve başta başka hiçbir şeyi umursamazsın. Ancak haberlerin kalanının gelmesi uzun sürmez. Doktor Cullen hastaneye geri dönmüştür – bütün aile tekrar taşınmıştır. Sam devriye hatlarını tekrar geri çeker; ama bu sefer eskisi kadar geriye değil. Vampirlerin eskiden kurtadamlardan haberi yoktu; ama şimdi vardır. Eğer kötü bir amaçla gelmemişlerse, sürü sınırlarına tekrar dönecektir. Neyin Quileutelere ait olduğu konusunda hiç yanlış anlaşılma olmamasından emin olacaksınızdır.
  Billy Charlie’den gelişmeleri öğrenir. Edward dönmüştür, belli ki tekrar Bella’nın “erkek”arkadaşı olarak, terk edişine hiç tepki olmadan. Bella seni görmeye gelmez ve bunu zaten beklememene rağmen öfkelenirsin. Ayrıca Charlie’ye de Bella’nın tekrar Edward’la çıkmasına izin verdiği için sinirlisindir. Babası olarak bu durumla ilgili bir şey yapması gerekmez midir?
  Aklında bir plan gelir ve üzerinde çok düşünmezsin. Eğer onun cezalanmasını sağlarsan, o zaman Edward’ı göremez… Belki ondan uzak kalırsa, üzerinde her ne büyü varsa ondan kurtulabilir ve onun ne olduğunu, neler yaptığını hatırlar diye düşünürsün.
  Ayrıca, artık yeni bir endişen vardır. Alice döndüğünden beri en büyük korkun vampirlerden birinin kontrolünü kaybedip Bella’yı susuzluktan öldürmesi olmuştur. Şimdi, daha kötüsü olabileceğini fark edersin. Belki onu yemek olarak kullanmaktan daha kötü niyetleri vardır. Bu fikri kafanda tutmak bile istemezsin; ama uzakta tutamazsın.
  Belki onu kendilerinden biri yapmayı denerler.
  Bu hayal edebileceğin en korkunç şeydir. Onu öldürmekten de kötüdür – onu kendinden çalmak ve insan olmayan taş bir yaratığa dönüştürmek, önceden olduğu kişinin bir taklidi haline getirmek. Bir yabancının vücudunu alması gibi olurdu, sadece çarpık, soğuk bir versiyonunun.
  Charlie’yi her şeyden daha çok(söyleyemeyeceğin gerçek dışında) sinirlendirecek şeyin Bella’nın motosikleti olduğunu biliyorsundur. Onu evine sürersin ve Charlie’ye Bella artık La Push’a gelmediğine göre bunu iade ettiğini söylersin. Charlie kırmızıya döner ve çeyrek saat boyunca sana bağırır, Billy’ye olanları anlatacağını söyler. Seni bıraktığında, kan emicinin kokundan orada olduğunu anlayacağını bilerek gitmek yerine ormana gerilersin. İletmen gereken bir uyarı vardır.
  Tıpkı beklediğin gibi Edward Cullen, Bella Charlie ile yüzleşmeden önce onunla birlikte gelir. Kendini kontrol etmek zordur; ama Bella oradayken kavgaya girmeyeceksindir. İncinme ihtimali vardır ve bu sefer antlaşmayı bozan sen olmayacaksındır. Cullenların kötü adamları oynamalarına izin vereceksindir.
  Bella öfkelidir. Buna hazırlanmışsındır; ama yine de onu böyle incitmek çok zordur.
  Vampir Bella’ya yaptıkların için teşekkür ederek seni şaşırtır. Onun bir şekilde içten olduğuna inanmayı reddedersin. Sadece bir dalaveredir. Akıl okuma yeteneğinin düşündüğünden daha kötü olduğunu keşfedersin. Düşündüğün her şeyi görüyordur.
  Vermeye geldiğin uyarıyı o bilmesine rağmen Bella’nın antlaşmayla ilgili sorusunu yanıtlarsın. Vampirlerin kurtlarla barışı sürdürmek için sadece insanları avlamaması değil, yeni vampirler de yaratmaması gerektiğini söylersin.
  Bella’nın sinirli tepkisi sana bilmek istediğinden çok fazlasını gösterir. O ana kadar Cullenların onu değiştirmeyi düşündüğünden endişelisindir. Onun bu planın farkında olmasını beklememişsindir. Şimdi bunu kendi için planladığını görürsün – istediğinin bu olduğunu.
  Şeklini koruyabilmek için her zamankinden daha çok çaba sarf etmen gerekir. Konuşmanın kalanı hiçbir şey ifade etmez. Bella bir vampir olmak istiyordur. Bunun başka bir ölüm çeşidi olduğunun farkında değildir – diğerlerinden çok daha kötü bir ölüm şekli.
  Eğer onu değiştirirse, bu savaş anlamına geliyordur. Kardeşlerine söylemek için eve gidersin. Hazırlanman gereklidir…
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Jacob Black Olmak 5...

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Perş. Haz. 18, 2009 6:51 pm

  çokk güzell harika yha paylaşım için thanx:)
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: Jacob Black Olmak 5...

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir C.tesi Haz. 20, 2009 6:47 pm

  ne demek lol!


  _________________  avatar
  çakma bella
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Aslan Domuz

  Mesaj Sayısı : 181
  Kayıt tarihi : 21/04/09
  Yaş : 22
  Doğum tarihi : 12/08/95
  Nerden : edward'ın olduğu her yerden
  İş/Hobiler : öğrenci
  Lakap : çakma xD

  Konu İkonu Geri: Jacob Black Olmak 5...

  Mesaj tarafından çakma bella Bir Paz Haz. 21, 2009 3:51 am

  paylaşım için saol zuzu
  ama ben hala jake'İ sefmiorum
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Jacob Black Olmak 5...

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Ptsi Haz. 22, 2009 3:40 pm

  harika dedim ama jacob dan nefret ediom

   Forum Saati Paz Mayıs 20, 2018 7:58 pm