Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Paylaş
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Cuma Haz. 12, 2009 8:27 pm

  “Neler döndüğünü bana ne zaman söyleyeceksin Alice?”
  “Göreceksin, sabırlı ol,” diye emretti sinsi sinsi sırıtarak.
  Benim kamyonetimdeydik, ama o kullanıyordu. Üç hafta daha ve bacağımdaki alçıdan kurtulacaktım, sonra şoförlüğü ben yapacaktım. Araba kullanmayı seviyordum.
  Mayısın sonlarıydı ve bir şekilde Forks normalden de daha yeşil olmayı başarıyordu. Çok güzeldi tabii ki, üstelik ormanla gittikçe barışıyordum, çoğunlukla da orada alıştığımdan daha çok zaman geçirdiğim için. Henüz tamamen arkadaş değildik, doğa ve ben, ama yakınlaşıyorduk.
  Gökyüzü griydi, ama bu da güzeldi. İnci gibi bir griydi, hiç çirkin değildi, yağmur yağmıyordu ve neredeyse bana yetecek kadar sıcaktı. Bulutlar kalın ve güvenliydi, garanti ettikleri özgürlükten dolayı bana hoş geliyorlardı.
  Ama çevremdeki bu iyi şeylere rağmen huzursuz hissediyordum. Kısmen Alice’in garip davranışları yüzünden. Cumartesi sabahı için bir kız gezmesinde çok ısrar etmiş, manikür ve pedikür yaptırmak için beni Port Angeles’a götürmüş, istediğim alçakgönüllü pembe tonunu reddedip manikürcüye tırnaklarımı koyu parlak bir kırmızıya boyamasını emretmişti – hatta alçılı ayağımın tırnaklarını bile boyatmaya ısrar edecek kadar ileri gitmişti.
  Sonra beni ayakkabı alışverişine götürdü, her çiftin sadece yarısını deneyebilmeme rağmen. Şiddetle karşı çıkmama aldırmayarak bana en kullanışsızından, pahalı, ince topuklu bir çift almıştı – tehlikeli görünüşlü şeylerdi, sadece kalın saten bantlara sahipti ve ayak bileğimin arkasında geniş bir fiyonkla bağlanıyordu. Koyu sümbül mavisiydiler. Boşu boşuna onları beraber giyebileceğim hiçbir şey olmadığını açıklamaya çalıştım. Dolabım bana L.A.’den aldığı kıyafetlerle utandırıcı derecede dolu olsa bile – çoğu hala Forks’ta giymek için çok inceydi – o tonda hiçbir şey olmadığından emindim. Gardırobumda bir yerlerde saklanan tam o tonda bir kıyafetim olsa bile, ince topuklara uymazlardı. Ben ince topuklara uyumlu değildim – çoraplarla dahi zorlukla güvenli yürüyebiliyordum. Ancak çürütülemez mantığım onda sökmedi. Benimle tartışmadı bile.
  “Eh, Biviano değiller, ama işe yaramak zorundalar,” diye mırıldandı kararsızca, sonra kredi kartını çıkarırken daha fazla konuşmadı.
  Öğle yemeğini bana arabanın penceresinden fast-food alarak geçiştirdi ve arabada yemem gerektiğini söyledi, ama acelenin sebebini açıklamayı reddetti. Ayrıca, eve dönerken ona birkaç kere Rosalie’nin modifikasyonlarıyla dahi kamyonetimin spor arabalar gibi performans göstermesinin mümkün olmadığını, o yüzden zavallı şeye biraz mola vermesi gerektiğini hatırlatmam gerekti. Genelde Alice benim tercih ettiğim şofördü. Hız sınırının sadece yirmi ya da otuz mil üzerinde gitmekten rahatsız olmuyordu, bazıları buna katlanamıyordu
  Ama Alice’in açıkça gizli olan gündemi problemin yarısıydı tabii ki. Bir yandan Edward’ın yüzünü neredeyse altı saattir görmediğim için acınası şekilde gergindim ve bu son iki aydır bir rekordu.
  Charlie zor olmuştu, ama imkansız derecede değil. Eve geldiğinde Edward’ın sürekli orada olmasına alışmıştı. Ödevlerimizle mutfak masasında otururken şikayet edecek hiçbir şey bulamıyordu – hatta ESPN’de beraber oyunlara bağırırlarken Edward’ın arkadaşlığından keyif alıyor gibi görünüyordu. Ancak Edward’a her gece saat tam onda kapıyı tutarken orijinal katılığından hiçbir şey kaybetmemişti. Tabii, Charlie Edward’ın arabasını evine bırakıp penceremden on dakikadan kısa sürede dönme becerisinden tamamen habersizdi.
  Alice’e karşı çok daha iyiydi, bazen utandırıcı derecede. Belli ki hantal alçımı daha kullanışlı bir şeyle değiştirene kadar bir kadının yardımına ihtiyacım vardı. Alice bir melekti, bir kız kardeş; her gece ve her sabah günlük ihtiyaçlarım için geliyordu. Charlie duş almada yardıma ihtiyacı olan neredeyse yetişkin bir kız evladın dehşetinden kurtulduğu için son derece minnettardı – böyle bir şey onun rahatlık bölgesinin çok ötesindeydi, benimkinin de. Ancak Charlie’nin ona “Melek” lakabını takması ve o evi aydınlatarak dans edercesine yürürken onu sersemlemiş gözlerle izlemesi minnettarlıktan fazlaydı. Hiçbir insanın onun hayret verici güzellik ve zarafetinden etkilenmeden durması mümkün değildi ve her gece giderken sevecen bir “Yarın görüşürüz Charlie.” ile Charlie’yi afallamış bir halde bırakıyordu.
  “Alice, şimdi eve mi gidiyoruz?” diye sordum, ikimiz de nehrin yanındaki beyaz evi kastettiğimi biliyorduk.
  “Evet,” Sırıttı, beni iyi biliyordu. “Ama Edward orada değil.”
  Surat astım. “Nerede?”
  “Yapacak işleri var.”
  “İşler?” diye tekrarladım boş boş. “Alice,” ses tonum yaltakçı hale geldi, “lütfen neler döndüğünü söyle.”
  Hala sırıtarak başını salladı. “Çok eğleniyorum,” diye açıkladı.
  Eve döndüğümüzde Alice beni direkt yukarı kata, yatak odası boyutundaki banyosuna taşıdı. Rosalie’yi orada tanrısal derecede güzel bir gülümsemeyle alçak, pembe sandalyenin ardında bulunca şaşırmıştım. Ürkütücü bir alet sırası ve malzemeler uzun tezgahı kaplamıştı.
  “Otur,” diye komut verdi Alice. Bir süreliğine onu ölçtüm, ve sonra gerekli olursa zor kullanmaya hazır olduğuna karar vererek sandalyeye doğru topallayıp becerebildiğim kadar saygınlıkla oturdum. Rosalie anında saçımı taramaya başladı.
  “Sanırım sen de bana bütün bunların sebebini söylemezsin?” diye sordum ona.
  “Bana işkence yapabilirsin,” diye mırıldandı dikkati saçıma odaklıyken, “ama asla konuşmam.”
  Rosalie, Alice saçımı nane ve üzüm kokulu bir şampuanla ovarken, başımı lavaboda tuttu. Alice ıslak ve dolaşık saçımı kızgın bir şekilde havluyla kuruladı, sonra da o yığınların üzerine başka bir şeyin bütün şişesini sıktı – bu salatalık gibi kokuyordu – ardından tekrar havluyla kurulamaya devam etti.
  Karmaşıklığı hızla taradılar; salatalıklı şey her neyse düğümlerin iyi davranmasını sağlamıştı. Bundan bir tane almak isteyebilirdim. Sonra ikisi de bir saç kurutma makinesi alıp işe koyuldular.
  Dakikalar geçtikçe damlayan saç tutamları keşfetmeye devam ettiler, yüzleri biraz endişeli görünmeye başladı. Neşeyle gülümsedim. Vampirler bile bazı şeyleri hızlandıramıyorlardı.
  “Korkunç derecede fazla saçı var,” diye yorumladı Rosalie gergin bir sesle.
  “Jasper!” diye çağırdı Alice net, ama yüksek olmayan bir sesle. “Bana başka bir saç kurutma makinesi bul!”
  Jasper onları kurtarmaya geldi, nasıl olduysa iki tane fazladan makineyle ortaya çıkmıştı. Onlar işlerine devam ederken son derece eğlenmiş bir halde onları kafama doğru tuttu.
  “Jasper…” diye başladım umutla.
  “Kusura bakma Bella. Bir şey söylemeye iznim yok.”
  Tamamen kuruduğumda – ve kabardığımda – minnettarlıkla kaçtı. Saçım kafamdan üç inç yüksekte duruyordu.
  “Bana ne yaptınız böyle?” diye sordum dehşet içinde, ama bir kutu sıcak saç kıvırma aparatı çıkararırken beni duymazdan geldiler.
  Onları saçımın kıvrılmadığına ikna etmeye çalıştım, ama beni umursamadan işlemlerinden önce her buklenin üzerine sağlıksız bir sarı rengine sahip bir şey sürdüler.
  “Ayakkabı buldun mu?” diye sordu Rosalie sanki cevabın hayati önemi varmış gibi.
  “Evet – muhteşemler,” dedi Alice büyük bir tatminle.
  Rosalie’yi aynada zihninden büyük bir yük kalkmış gibi başını sallarken izledim.
  “Saçın güzel görünüyor,” dedim. Her zaman ideal olmadığından değil – ama saçını bugün muhteşem başının üzerinde yumuşak buklelerden bir taç yaratarak toplamıştı.
  “Teşekkürler.” Gülümsedi. Şimdi ikinci set saç kıvırma aletleriyle çalışıyorlardı.
  “Makyaj hakkında ne düşünüyorsun?” diye sordu Alice.
  “İşkence,” dediğimde beni duymazdan geldiler.
  “Pek bir şeye ihtiyacı yok – teni yalın halde daha güzel,” dedi düşüncelere dalarak Rosalie.
  “Ruj olmalı ama,” diye karar verdi Alice.
  “Ve maskara ile göz kalemi,” diye ekledi Rosalie, “sadece biraz.”
  Yüksek sesle iç çektim. Alice kıkırdadı. “Sabırlı ol Bella. Eğleniyoruz şurada.”
  “Pekala,” dedim sinirle mırıldanarak.
  “Hadi onu giydirelim.” Alice’in sesi beklentiyle heyecanlandı. Kendi gücümle banyodan çıkmamı beklemedi. Onun yerine beni kaptığı gibi Emmett ile Rosalie’nin büyük beyaz odasına taşıdı. Yatakta bir elbise vardı. Sümbül mavisi tabii ki.
  “Ne düşünüyorsun?” diye sordu Alice cıvıldayan bir sesle.
  Bu iyi bir soruydu.
  “Alice,” dedim feryat edercesine. “Bunu giyemem!”
  “Niye?” diye sordu sert bir sesle.
  “Önü tamamen açık!”
  “Alta bu geliyor,” Rosalie uğursuz görünüşlü açık mavi bir elbise kaldırdı.
  “Bu da ne?” diye sordum korkuyla.
  “Bu bir korse aptal şey,” dedi Alice sabırsızca. “Şimdi bunu giyecek misin yoksa Jasper’ı çağırıp ben giydirirken seni tutmasını mı söylemem gerekiyor?” diye tehdit etti.
  “Bir de arkadaşım olacaksın.”
  “Nazik ol Bella,” dedi iç çekerek. “İnsan olmayı hatırlamıyorum ve burada vekaleten eğlenmeye çalışıyorum. Ayrıca bunlar senin iyiliğin için.”
  Çok fazla kızardım ve şikayet ettim, ama beni giysiye sokmaları uzun sürmedi. İtiraf etmeliydim korsenin avantajları vardı.
  “Vay,” dedim aşağı bakarak. “Göğüs dekoltem var.”
  “Kim tahmin edebilirdi ki,” diye kıkırdadı Alice, işiyle keyiflenerek. Tamamen satılmamıştım gerçi.
  “Sizce de bu elbise biraz… bilmiyorum, ileri moda değil mi… Forks için?” dedim tereddütle.
  “Sanırım aradığın kelimeler haute couture,” diye güldü Rosalie.
  “Bu Forks için değil Edward için,” dedi Alice ısrar ederek. “Tamamen doğru.”
  Sonra beni tekrar banyoya götürüp saçımı uçan parmaklarla açtılar. Beni şoka sokarak ortaya bukleler çıktı. Rosalie bunların çoğunu topladı ve arkamda at yelesi gibi kalın bir çizgi halinde salınacak şekilde ayarladı.
  O çalışırken Alice gözlerimin etrafına ince siyah çizgiler çekti, maskara yaptı ve dudaklarıma dikkatle koyu kırmızı bir ruj sürdü. Sonra odadan çıktı ve ayakkabılarla geri döndü.
  “Muhteşem,” diye soludu Rosalie, Alice onları yukarı kaldırırken.
  Alice ölümcül ayakkabıyı ustaca bağladıktan sonra alçıma gözlerinde şüpheyle baktı.
  “Sanırım yapabileceğimizi yaptık,” dedi kafasını üzüntüyle sallayarak. “Sence de Carlisle bize izin vermez değil mi…?” Rosalie’ye baktı.
  “Şüpheliyim,” diye cevapladı Rosalie. Alice iç çekti.
  Ardından ikisi de kafalarını kaldırdı.
  “Geldi.” Kimi kastettiklerini biliyordum ve midemde bir sürü kelebek uçuştuğunu hissettim.
  “Bekleyebilir. Sadece bir önemli şey kaldı,” dedi Alice kararlı bir şekilde. Beni tekrar kaldırdı – bu gerekliydi, o ayakkabıyla yürüyemeyeceğimden emindim – ve odasına taşıyıp geniş, yaldızlı çerçeveli, tam boy aynasının önünde dikeltti.
  “İşte,” dedi. “Görüyor musun?”
  Aynadaki yabancıya baktım. Yüksek ayakkabıyla ve elbisenin vücudu saran ince çizgisiyle çok uzun görünüyordu. Dekoltesi boynunun uzun görünmesini sağlamıştı, arkasındaki parıldayan buklelerin de katkısı vardı. Sümbül mavisi rengindeki kumaş muhteşemdi, fildişi rengi tenini kremaya, yanaklarındaki kızarmayı güllere benzetmişti. Çok güzeldi, bunu itiraf etmeliydim.
  “Tamam Alice.” Gülümsedim. “Görüyorum.”
  “Bunu unutma,” dedi.
  Beni tekrar kaldırdı ve merdivenlerin başına taşıdı.
  “Arkanı dön ve gözlerini kapa!” diye emretti aşağı kata. “Ve zihnimden uzak dur – bu anı mahvetme.”
  Tereddüt etti, uyduğundan emin olana kadar normalden yavaş indi. Sonra yolun kalanında uçtu. Edward kapının yanında duruyordu. Sırtı bize dönüktü, çok uzun ve karaydı – onun daha önce hiç siyah giydiğini görmemiştim. Alice beni dikeltti, elbisemin kumaşını düzeltip bir bukleyi tekrar yerine bükerek gidip izlemek için piyano sandalyesine oturdu. Rosalie onu takip etti.
  “Bakabilir miyim?” Sesi beklentiyle yoğundu – kalbimin düzensizce atmasına neden oldu.
  “Evet… şimdi,” dedi Alice.
  avatar
  çakma bella
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Aslan Domuz

  Mesaj Sayısı : 181
  Kayıt tarihi : 21/04/09
  Yaş : 22
  Doğum tarihi : 12/08/95
  Nerden : edward'ın olduğu her yerden
  İş/Hobiler : öğrenci
  Lakap : çakma xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından çakma bella Bir Paz Haz. 14, 2009 9:29 pm

  haah bi saç kurutma makinası
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Perş. Haz. 18, 2009 6:39 pm

  okuyana kadar canım çıktıı okumasını pek fazla sewmemde
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir C.tesi Haz. 20, 2009 6:28 pm

  niye çıkarmışlarsa güzelmişş xD


  _________________  avatar
  çakma bella
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Aslan Domuz

  Mesaj Sayısı : 181
  Kayıt tarihi : 21/04/09
  Yaş : 22
  Doğum tarihi : 12/08/95
  Nerden : edward'ın olduğu her yerden
  İş/Hobiler : öğrenci
  Lakap : çakma xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından çakma bella Bir Paz Haz. 21, 2009 3:46 am

  kesin bize inat
  belki paraları yetmemiştir
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Ptsi Haz. 22, 2009 2:03 am

  ee onlarda bütçeyi biraz zorlasınlar böyle görkemli bi film çekmek qolay deil
  avatar
  sewde
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Başak Domuz

  Mesaj Sayısı : 3
  Kayıt tarihi : 22/06/09
  Yaş : 22
  Doğum tarihi : 12/09/95
  Nerden : afyon
  Lakap : sewde

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından sewde Bir Ptsi Haz. 22, 2009 6:30 am

  çkrmasalar daa gzl olrdu
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Ptsi Haz. 22, 2009 3:28 pm

  baya uzunda olurdu
  avatar
  ♥BELLÆDWARD♥
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Boğa Maymun

  Mesaj Sayısı : 4
  Kayıt tarihi : 01/07/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 13/05/92
  Nerden : WASHINGTON FORKS
  İş/Hobiler : ÖĞRENCİ(FORKS HIGH SCHOOL HOME OF THE SPARTANS)
  Lakap : £DWARD&BELLA

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından ♥BELLÆDWARD♥ Bir Çarş. Tem. 01, 2009 4:09 pm

  YAA çokk güzel yaa bayıldım
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Çarş. Tem. 01, 2009 8:37 pm

  ama alışverişe felan çıqıolar yha o...bide bella baloya giderken elbiseyi alice verdi dioo ondan dolayıı olabilirr
  avatar
  unique
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Koç Maymun

  Mesaj Sayısı : 18
  Kayıt tarihi : 03/07/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 15/04/92
  Nerden : Hayatın sürükLediği yerden...

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından unique Bir Cuma Tem. 03, 2009 4:46 pm

  Harika xD
  teşekkürler
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Cuma Tem. 03, 2009 5:13 pm

  önemli değil (:


  _________________  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Cuma Tem. 03, 2009 5:25 pm

  çakma bella demiş ki:haah bi saç kurutma makinası

  oda eksikti tamamlandı
  avatar
  asLı =)
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Mesaj Sayısı : 7
  Kayıt tarihi : 09/07/09
  Nerden : Denizli

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından asLı =) Bir Perş. Tem. 09, 2009 6:34 pm

  Keşke çıkarmasalardı güzel olurdu =)


  _________________

  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Cuma Tem. 10, 2009 12:27 am

  ewet sanırım o zaman 3 cd olurdu
  avatar
  OsqeCepqin
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Koç Domuz

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 23/07/09
  Yaş : 23
  Doğum tarihi : 30/03/95
  Nerden : aDana
  İş/Hobiler : msN x)
  Lakap : Zzqeeee*M x

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından OsqeCepqin Bir Cuma Tem. 24, 2009 1:12 am

  yHh..suFe aMa cıqaRmasaLrdı qeSqee pFF


  _________________
  züLeLeLeyyyy (:
  *ßşra*m ßnm biRiciq reziLpaRe*Mmm* SeÇoSe Janumun Dibi xD <3 ...cHn...heRbiseiiM
  ßei ßitane Sefsenee <3
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Cuma Tem. 24, 2009 2:01 am

  aslında film açısından çoq ii olurdu ne qüsel doya doya usun usun isle ama qitap cıq olmasdı bhen qitap oqumasını çok sefmem


  _________________

  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Cuma Tem. 24, 2009 1:13 pm

  bn cok severimm keske kitapta da olsydı..


  _________________  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Cuma Tem. 24, 2009 6:17 pm

  eğer kitap heyecanlı gidiyosa her ne olursa olsun o qitabı elimden bırakmam bu yüzden herkes bana şaşıo hem qitap oqumasını sefmiorm hemde heyecanlı oldunda yangın çıksa kitabı elimden bırakmam


  _________________

  avatar
  bazak
  Yeni Üye _ seviye 1
  Yeni Üye  _ seviye 1

  Koç Domuz

  Mesaj Sayısı : 59
  Kayıt tarihi : 21/07/09
  Yaş : 23
  Doğum tarihi : 25/03/95
  Nerden : istanbul

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından bazak Bir Ptsi Tem. 27, 2009 8:13 pm

  ewet yaa super nasıl boyle bişey aklına geldi hayranım sana
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 25
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Twilight'tan Çıkarılan Kısımlar -Balo Öncesi

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Ptsi Tem. 27, 2009 9:09 pm

  xD


  _________________


   Forum Saati Ptsi Mayıs 21, 2018 8:36 pm