Twilight - Fan Forum

Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olunuz
Twilight - Fan Forum

Üç şeyden kesinlikle emindim. Birincisi Edward kesinlikle bir vampirdi. İkincisi onun ne kadar güçlü olduğunu bilmediğim bu vampir yanı benim kanıma susamıştı.Üçüncüsü, koşulsuz ve geri dönülemez bir şekilde ona aşıktım!


  Eğlenmek istiyorum!

  Paylaş
  avatar
  ladypink
  Moderator
  Moderator

  Ikizler Keçi

  Mesaj Sayısı : 88
  Kayıt tarihi : 12/04/09
  Yaş : 27
  Doğum tarihi : 14/06/91
  Nerden : Mersin
  İş/Hobiler : taekwondo,nette gezmek
  Lakap : layla

  Konu İkonu Eğlenmek istiyorum!

  Mesaj tarafından ladypink Bir Paz Nis. 12, 2009 6:11 pm

  Twilight’ın yıldızı Robert Pattinson’ın fanları çoğu zaman onun, patlama yaratan filmde canlandırdığı cezp edici vampir Edward Cullen gibi olduğu düşüncesine kapılma hatasında bulunuyorlar. Oysa ki, 22 yaşındaki Rob, Edward gibi olmadığı konusunda ısrar ediyor.

  "Edward kadar katı karakterli değilim. Eğlenceli biriyim." diye ifade ediyor Pattinson. "O, 17 yaşında görünen 108 yaşındaki bir genç ama benim içim hala 6 yaşındaki bir çocuk gibi." diyor gülerek.

  Rob'a göre, aşk acısı çeken vampir karakteri ona dünyanın her yerinden milyonlarca hayran kazandırdı. Ama hayatında kimsenin olmadığını söyleyen Pattinson bunu, hoş olmayan bir çılgınlık olarak görüyor.

  "Artık dış görünüşümden eskisi kadar hoşlanmıyorum." diye şaka yapıyor.. "Kendinizin bir hava alanında korkunç şekilde görünürken çekilmiş fotoğraflarınızı görmek çok utandırıcı." Gerçekten de Rob, nereye giderse fotoğraflarını çeken yoğun bir paparazzi grubunun takibinde.

  Henüz nasıl fotojenik olacağını çözemeyene İngiliz oyuncu, kendisine o kalıplaşmış soru yöneltildiğinde yani “Seksi olduğunu düşünüyor musun?” diye sorulduğunda, her zamankine benzer bir cevap veriyor ve "Aslında düşünmüyorum" diyor. Pattinson gençlik çağlarında utangaç ve pek de yakışlı olmayan biri olduğunu ve17 yaşına gelene kadar kendini beğenmediğini belirtiyor.

  İronik olarak Rob, güçlü kadınların onu cezp ettiğini itiraf ediyor. "Kulağa gariğ gelse de aslında, kontrol edilmeyi severim," diyor. "Neden güçlü kızları sevdiğimse bir gizem, çünkü onlarlayken bir sürü problem yaşıyorum."

  Rob, Mart’ta başlayacak olan Yeni Ay çekimlerini listesinin başına koyduğunu ve uzun bir süre de aşka zamanının olmayacağını belirtiyor. Twilight çekilirken, Edward gibi görünebilmesi için gecelerinden feragat ettiğini söylüyor.

  "Edward olmak için takmak zorunda olduğum amber rengi lensler, katlanmak zorunda olduklarımın en kötüsü." diyor. "Gözlerim çok hassas ve bu yüzden de lensler, benim için her zaman katlanmak zorunda kaldığım günlük birer eziyete dönüşüyordu. Bu ölümü yaşamak için her sabah saat 4’te kalkıyordum. Bütün gün boyunca gözlerim kumla doluymuş gibiydi.”

  Peki Rob, sanatı için bu işkenceye katlanamaz mı? "Asla!" diye şaka yapıyor. "Prodüktörlere sürekli olarak, bu konuyla ilgili daha pratik bir yöntem bulmalarını söyleyip duruyordum. Mesela özel efektlerle gözlerimin rengini değiştirebilirlerdi! Bir daha asla o lanet olasıca lansleri görmek istemiyorum.” diyor gülerek.

  Gözleri ne renk olursa olsun, fanları Kasım ayı geldiğinde Yeni Ay’ı görmek için yeniden sinema salonlarına akın edecekler.
  avatar
  BeLLs_dyq_éd*
  Bağımlı Üye _seviye 2
  Bağımlı Üye  _seviye 2

  Mesaj Sayısı : 1128
  Kayıt tarihi : 27/05/09
  Nerden : ForKsTann xD
  İş/Hobiler : TwiLiqhT (:
  Lakap : Duyi xD

  Konu İkonu Geri: Eğlenmek istiyorum!

  Mesaj tarafından BeLLs_dyq_éd* Bir Perş. Mayıs 28, 2009 2:43 am

  çk qüzel saoL
  avatar
  çakma bella
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Aslan Domuz

  Mesaj Sayısı : 181
  Kayıt tarihi : 21/04/09
  Yaş : 23
  Doğum tarihi : 12/08/95
  Nerden : edward'ın olduğu her yerden
  İş/Hobiler : öğrenci
  Lakap : çakma xD

  Konu İkonu Geri: Eğlenmek istiyorum!

  Mesaj tarafından çakma bella Bir Cuma Haz. 05, 2009 10:42 pm

  edward o kadar katı diildi yaa
  avatar
  edward_qolik
  Süper Moderator
  Süper Moderator

  Terazi Maymun

  Mesaj Sayısı : 1176
  Kayıt tarihi : 18/06/09
  Yaş : 26
  Doğum tarihi : 20/10/92
  Nerden : HaYaTıN sÜrÜqLeDiĞi YeRdEn
  İş/Hobiler : ALACAKARANLIK ile ilgili araştırma yapma
  Lakap : chocolate monsteredddd xD

  Konu İkonu Geri: Eğlenmek istiyorum!

  Mesaj tarafından edward_qolik Bir Cuma Haz. 19, 2009 8:11 pm

  asla olamazda

   Forum Saati Ptsi Ocak 21, 2019 9:48 am